راهنمای خرید از سایت برندپوش :

1 . چرا برای خرید از برندپوش، می بایست در وبسایت عضویت داشته باشم؟

ثبت نام ( ایجاد حساب کاربری ) در وبسایت برندپوش موجب ارایه خدمات مطلوب و سهولت درپیگیری سفارش ها می گردد. تیم پشتیبانی برندپوش به تمامی مراحل خرید، از زمان ثبت سفارش تا تحویل آن به مشتری، نظارت مستقیم دارد. در صورت عدم تمایل می توانید پس از خرید اینترنتی، عضویت خود را لغو کنید.


2. روش ثبت سفارش کالا چگونه است؟

برای خرید از سایت برندپوش ابتدا پس از انتخاب کالای موردنظر، آنرا به سبد خرید اضافه و مراحل خرید اینترنتی را به ترتیب تکمیل نمایید. حتمادر زمان ثبت سفارش مربوطه، تعداد، نوع، رنگ، جنس، اندازه و مبلغ نهایی، نام کالای مربوطه را به دقت بررسی و اطمینان حاصل نمایید. پس از آن از طرف تیم پشتیبانی مشتریان بوسیله پیامک و یا سایر ابزارهای ارتباطی که در نظر گرفته شده، تاییدثبت سفارش نهایی اطلاع رسانی خواهد شد.

3. برای سفارش کالا به کمک نیاز دارم. چگونه و با چه کسی تماس بگیرم؟

تیم پشتیبانیبرندپوش، در زمان ساعات اداری پاسخگوی شما می باشد. اگر در خارج از این زمان سؤال یا ابهامی برای شمابوجود آمد برای ما دایرکت اینستاگرام بگذارید تا در اولین فرصت به شما تماس حاصل گردد. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید از قسمت تماس با ما اقدام کنید.


4. در چه ساعاتی از شبانه روز امکان ثبت سفارش وجود دارد؟

در تمامی ساعات شبانه روز امکان ثبت سفارش وجود دارد. تیم کارشناسان برندپوش در اسرع وقت و کوتاه ترین زمان ممکن برای پیگیریسفارش کالای شما اقدام می نمایند و تایید سفارش را برای شما پیامک می کنند.


5. آیا امکان لغو سفارش وجود دارد ؟

بله، در هر زمان از ثبت سفارش امکان لغو سفارش برای شما وجود دارد. ولی پس از ثبت کالای مورد نظر خود و پرداخت وجه آن، می بایست با تیم پشتیبانی برندپوش تماس بگیرید. اگر سفارش شما بسته بندی و ارسال نشده باشد ظرف 24 ساعت کل وجه شما مسترد خواهد شد. چنانچه سفارش شما بسته بندی شده باشد اما ارسال نشده باشد هزینه بسته بندی از شما کسر و الباقی وجه طی 24 ساعت مسترد خواهد شد و اگر کالای شما ارسال شده باشد به هیچ وجه امکان لغو سفارش نخواهد بود پس لطفا قبل از ثبت سفارش دقت فرمایید.

6. آیا برای اطمینان از پردازش ثبت سفارش، لازم است که با فروشگاه برندپوش تماس بگیرم ؟

خیر، پس از تایید نهایی سفارش، پیامکی از طرف فروشگاه برای شما ارسال می گردد تا از آغاز روند خرید اینترنتی خود اطمینان حاصل کنید. در صورت لزوم، کارشناسان وب سایت با شما تماس خواهند گرفت.


7. زمان اعلام شده از طریق پیامک برای تحویل کالا برای من مناسب نیست. راهکار لازم چیست ؟

کافیست از قسمت تماس با ما با واحد پشتیبانیبرندپوش تماس بگیرید.چنانچه این امکان وجود داشته باشد کارشناسان ما تمامی تلاش خود را برای برطرف کردن نیاز شما بکار خواهند گرفت.


8. آیا امکان خرید حضوری و یا تلفنی وجوددارد؟

بله؛  حتما اما هدف بازاراتو این است که شما یک خرید آسان و لذتبخش آنلاین را تجربه کنید. اما چنانچه شما نیاز به خرید حضوری دارید کارشناسان ما پاسخ گوی شما خواهند بود.


9.آیا امکان ارسال کالا و تسویه وجه آن در هنگام تحویل وجود دارد؟

متاسفانه امکان پذیر نمی باشد.


10. آیا امکان ارسال کالا برای دیگران وجود دارد؟

بله، چنانچه می خواهیدسفارش مربوطه به آدرس دیگری غیر از آدرس شما ارسال شود، با ثبت آدرس مورد نظرتان در هنگام ثبت سفارش و اعلام به سایت و هماهنگی زمان تحویل، کالای مربوطه با پشتیبانی تماس بگیرید.


11. در صورت عدم حضور دریافت کننده در آدرس اعلام شده توسط مشتری، هماهنگی بعدی به چه صورت انجام می گیرید؟

می بایست با تماس از طریق تلفن ، عدم حضورخود را اعلام کنید تا زمان بعدی مجددا هماهنگ شود. همچنین شما می توانید برای جلوگیری از برگشت کالا، زمان حضور خود را اعلام نمایید تا کالا در زمان مشخص برای شما ارسال شود.

12. اگر کالای ارسالی با کالایی که در وبسایت برندپوش دیدم مغایرت داشت، باید چکار کنم؟

همکاران زحمتکش فروشگاه تمام دقت و تلاش خود را دارندکه کالای انتخابی شما بدرستی و در اسرع وقت برای شما ارسال شود ولی اگر به هر دلیلیکالای انتخابی مغایرتی داشت می توانید از طریق تماس تلفنی و یا بخش تماس با ما هر گونه مغایرت را به تیم پشتیبانی فروشگاه اطلاع دهید. بدیهی است فروشگاه اینترنتی برندپوش خود را موظف به عودت کالا می داند و کارشناسان ما شما را جهت استردادکالا راهنمایی می کنند.


13. اگر پرداخت سفارشم مغایرت داشت به چه صورت اطلاع دهم؟

اگر پرداخت به صورت آنلاین دچار اختلال شد و یا فاکتور پرداخت شده با مبلغ سفارش مغایرت داشت این موضوع را از طریق تماس تلفنی با تیم پشتیبانی فروشگاه پیگیری نمایید تا هر چه سریعتر برای آن، اقدامات کافی و لازم انجام گیرد. 

فروشگاه اینترنتی لباس کودک با نام برندپوش با افتخار در خدمت مادران مهربان و پدران دلسوز کشور عزیزمان ایران هستند.