BRAND POOSH

051-38823210

پنل فروشندگان برندپوش

پنل فروشندگان

فروشگاه اینترنتی برندپوش یک فروشگاه اینترنتی در زمینه محصولات کودک و مادر است که واردکننده و عرضه کننده لباس بچه گانه خارجی با مارکهای معتبر دنیاست. برندپوش با توجه به داشتن محصولات با کیفیت خارجی و سایت بسیار حرفه ای, با سئوی بسیار خوب در بین فروشگاه اینترنتی لباس کودک ( رتبه بسیار عالی گوگل ) بستر بسیار مناسبی را در زمینه ارائه محصولات کودک و مادر فراهم نموده است.

حال با درنظر داشتن این نکته که محصولات برندپوش گستره زیادی را شامل می شود و همگان هر کدام به یک شکل به این محصولات نیازمند هستند؛ کسب درآمد , و بدست آوردن سود بیشتر به راحتی هرچه تمام تر امکان پذیر است.

ما به عنوان تیم پشتیبانی برندپوش بستری را برای شما آماده کرده ایم تا شما نیز درکنار ما از سود فروش محصولات بهرمند شوید.

سوالات متداول پنل فروشندگی

بستری برای فروشنده شدن همه کسانی که علاقمند به بیزینس و کسب درآمد از طریق فروشگاههای اینترنتی هستند.

ابتدا شما وارد پنل فروشندگی شده ( یعنی همین صفحه ) و فرم زیر را با مشخصات خود را پر نمایید و شماره همراه + نام و نام خانوادگی + شماره یکی از کارتهای بانکی که به نام خودتان هست را ارسال نمایید. سپس منتظر بمانید تا همکاران ما در واحد پشتیبانی برندپوش پنل شما را فعال نمایید. زمان تقریبی فعال شدن 3-4 ساعت خواهد بود.

خیر – فقط با داشتن یک گوشی موبایل و شماره تلفن همراه و بستری برای تبلیغ و فروش محصولات. 

همانند هر بیزینس دیگری به میزان فعالیت شما بستگی دارد؛ با این تفاوت که وقت زیادی را از شما نمی گیرد؛ نیاز به فعالیت در محیط کار خاصی نیستید و براحتی در خانه می توانید کسب درآمد کنید, و از همه مهمتر می توانید از اطرافیان خود شروع کنید هر کس دراطرافیان و دوستان و… شما نیاز به خرید محصولات با کیفیت برندپوش برای کودک خود نیاز خواهد داشت.

کافیست به تمام کسانی که می شناسید و میدانید نیاز به محصولات برندپوش دارند؛ فروشگاه برندپوش را معرفی کنید و از آنها بخواهید با کد تخفیفی که مختص به شماست از فروشگاه خرید خود را ثبت نمایند؛ و با هر خرید از فروشگاه با کد تخفیفی شما هم آنها از خرید با کیفیت خود راضی خواهند بود و هم شما به عنوان فروشنده برندپوش سود حاصل از فروش خود را دریافت می نمایید.

حال اگر در شبکه های اجتماعی فعالیت دارید ( کانال تلگرام یا پیج اینستاگرام و یا هر راه ارتباطی دیگر) می توانید از دنبال کنندگان خود بخواهید تا با خرید محصولات مورد نیازشان از طریق کد تخفیف شما اقدام نمایند.

هر فروشنده در فروشگاه برندپوش یک کد تخفیف 20/000 تومانی ویژه خودش دریافت می کند و آنرا در اختیار مشتریانش قرار میدهد, هر خریدی که با این کد در سایت ثبت گردد؛ سیستم بصورت خودکار پورسانت حاصل از فروش آن خرید را در حساب آن فروشنده لحاظ می نماید.( یعنی با هر خریدی که مشتری شما انجام دهد 20 هزارتومان تخفیف می گیرد و شما نیز پورسانت خود را بابت خرید آن مشتری دریافت خواهید کرد ).

آمار فروش هر فروشنده و میزان سود حاصل از فروش جهت اطلاع وی در زمان تسویه حساب (هر 10 روز) در حساب کاربریش قرار می گیرد.

در فروشگاه برندپوش 2 مدل محصول از نظر قیمت ارائه شده؛ محصولات با تخفیف(حراج) و محصولات بدون تخفیف؛ سود حاصل از فروش محصولات بدون تخفیف 15 درصد – و محصولات تخفیفی 10 درصد برای شما فروشنده عزیز لحاظ می شود. و نحوه تسویه حساب شما فروشنده گرامی هر 5 روز به یک بارخواهد بود.به عنوان مثال شما از تاریخ 10 مهرماه تا 15 مهرماه مبلغ 10 میلیون تومان فروش از محصولات بدون تخفیف فروشگاه انجام داده اید حال سود شما در این پنج روز مبلغ یک میلیون پانصد هزار تومان خواهد بود که در تاریخ 20 مهرماه به حساب شما واریز خواهد شد.

نکته: حداقل فروش هر فروشنده باید به مبلغ 1 میلیون تومان برسد تا پورسانت آن محاسبه و واریزی توسط برندپوش انجام شود.

بله پنل فروشندگی برندپوش 2 مرحله ای است که در مرحله مقدماتی شما دسترسی به حساب کاربری نخواهید داشت و در حالت پیشرفته که برای فروشندگان حرفه ای درنظر گرفته شده است علاوه بر افزایش پورسانت دسترسی به حساب کاربری محیا خواهد شد.

از طریق چت آنلاین که در همین صفحه قرار دارد و نیز تماس با شماره 05138823210 ساعت پاسخگویی (11صبح تا 5 بعدازظهر)
❌فروشنده عزیز جهت پشتیبانی فقط از همین طریق اقدام فرمایید.❌

تمام محصولات با مشخصات کامل و قیمت در وبسایت موجود است؛ براحتی میتواند عکس محصولات را دانلود نمایید.

✶✶✶ جهت مشاهده تمام محصولات فروشگاه کلیک نمایید. ✶✶✶

« دوستان لطفا روزانه سایت را بررسی بفرمایید هر هفته حداقل 2 مرتبه محصولات جدید شارژ و در سایت قرار می گیرد ».

نکته مهم: شما نماینده فروش ما خواهید بود و احترام به مشتری اولویت فروشگاه برندپوش است؛ لطفا جهت موفقیت در کسب و کار  خود این نکته را سر لوحه کار خود قرار دهید.

به مدت یک ماه در اختیار شما خواهد بود و ماهانه تمدید خواهد شد.

(در صورتیکه هیچ گونه فعالیتی در طول 10 روز پس از ثبت نام اولیه نداشته باشید سیستم اکانت شما را بصورت خودکار غیرفعال خواهد کرد).

مهم:  درصورتی که به هر دلیل مشتری شما از کد تخفیف شما استفاده نکرد و یا احتمال می دهید استفاده نکرده باشد کافیست که شماره همراه + نام خانوادگی مشتری مدنظر خود را جهت استعلام از طریق چت همین صفحه ارسال بفرمایید.

از همین الان می توانید کار خود را آغاز نمایید. ابتدا فرم زیر را با مشخصات کامل و دقیق پر نمایید. و سپس منتظر بمانید تا بررسی و تایید گردد.

آدرس وبسایت فروشگاه برندپوش جهت ارائه به مشتریان جهت خرید  https://brand-poosh.ir 

عضویت در پنل فروشندگی برندپوش

مشخصات شما:(ضروری)
لطفاً یک مقدار بزرگتر یا مساوی 16 را وارد نمایید .
تبلیغ در چه بستری را می توانید انجام دهید؟(ضروری)

🟢نکته: اگر شما می خواهید محصولات برندپوش را داشته باشید و خود مستقیما بفروش برسانید برندپوش این امکان را برای شما فراهم نموده تا شما محصولات فروشگاه را بصورت عمده خرید کنید و آنرا برای مشتریانتان ارسال نمایید.و در این مسیر تیم فنی طراحی  وبسایت برندپوش تجربه و تخصص خود را در اختیار شما خواهند گذاشت تا شما بتوانید به بهترین وجه فروشگاه اینترنتی خود را راه اندازی نمایید.

پنل فروشندگان

تخفیف خرید عمده

خرید کلی با حداقل مبلغ 12 میلیون تومان کد ( 8vqrp6rg )

پنل فروشندگان

تخفیف خرید ارزانتر

خرید گروهی با حداقل مبلغ 4 میلیون تومان کد ( 9QUPNE6M )

پنل فروشندگان

تخفیف خریدهای قبل

برای استفاده وارد حساب کاربری شوید و سپس ادامه خرید...

پنل فروشندگان

هزینه ارسال رایگان

خريد کمتر از 500 هزار تومان 30 هزار تومان هزینه ارسال

امکان افزایش تخفیف تا 25 درصد با توجه به میزان خرید وجود دارد.

می خواهید درآمد بیشتری کسب کنید ؟