BRAND POOSH
نحوه انتخاب بهترین کوله پشتی برای بچه گانه
خرید و قیمت کوله پشتی بچه گانه

راهنمای خرید و قیمت کوله پشتی بچه گانه

نحوه انتخاب بهترین کوله پشتی بچه گانه:

کوله پشتی کودک وسیله ای فراتر از آن است که فقط کتاب های مدرسه را در  آن نگه داری وحمل کرد. کوله پشتی پسرانه و یا کوله پشتی دخترانه بچه گانه محل نگهداری چاشت و تنقلات کودک و وسائل شخصی  او نیز است. کوله پشتی بچه گانه وسیله ایست که آنها می‌توانند آن را فقط برای خود بدانند و تصمیم بگیرند که چه چیزی را حمل کنند.

برای کمک به شما و خرید بهترین کوله پشتی بچه گانه برای مهد کودک و یا مدرسه، این چند نکته می تواند به شما کمک کند تا یک خرید ایده آل برای کودک خود داشته باشید. جهت بررسی با ما همراه باشید.

سایز مناسب کوله پشتی برای کودکان

کوله پشتی بچه گانه با اندازه مناسب را انتخاب کنید
بزرگترین اشتباهی که می بینیم؟ خرید کوله پشتی های بچه گانه خیلی بزرگ است متخصصان توصیه می کنند به جای خرید کوله ای بزرگتر، بهتر است که یک کوله پشتی متناسب با کودک خود تهیه کنید. همچنان که بزرگسالان دوست ندارند کوله پشتی های نامناسب داشته باشند؛ بچه ها هم دوست ندارند.

یک کوله پشتی اگر شل و ول و آویزان باشد قطعا خیلی بزرگ است. شما باید بررسی کنید که قسمت بالای کوله پوشتی کودکتان حدود 2 تا 5 سانتی متر زیر شانه های فرزندتان قرار گیرد. مطمئن شوید که تسمه های کوله پشتی شانه یا زیر بغل کودک را نیازارد.

اگر به صورت خرید آنلاین کوله پشتی بچه گانه را برای کودکتان خرید می‌کنید، می‌توانید طول کمر و عرض شانه فرزندتان را اندازه بگیرید تا بهترین انتخاب کوله پشتی بچه گانه را داشته باشید. عکس زیر به شما یک اندازه تقریبی را برای انتخاب بهترین کوله پشتی بچه گانه را خواهد داد. بررسی کنید!!! 

فاصله بین برجسته ترین مهره های گردن (تقریباً هم سطح شانه ها) و بالای استخوان لگن را اندازه گیری کنید.

این اندازه گیری را با انداز های مندرج در توضیحات هر کوله پشتی بچه گانه در فروشگاه اینترنتی برندپوش مقایسه کنید.

خرید و قیمت کوله پشتی بچه گانه
اندازه مناسب کوله پشتی بچه گانه

کوله پشتی با بندهای استانداد مناسب برای کودکانه

کوله پشتی بچه گانه با بندهای راحت انتخاب کنید
در خرید کوله پشتی بچه گانه مطمئن شوید که بندهای شانه‌ای برای راحتی پهن ونرم باشند وبه هیچ عنوان باریک نباشند. همچنین بندها و نیز قسمت کفی پشت کوله پشتی کودک باید داری پدهای نرم و دارای طوری مشبکی لانه زنبوری باشد تا از تعرق شانه و کمر کودک جلوگیری شود.

نکته: در صورت امکان، کودک را تشویق کنید تا هنگام حمل کوله پشتی خود هر دو بند آن را ببندند. پوشیدن هر دو بند ,نه فقط یکی , فشار شانه را کاهش می دهد.

بند سینه برای کوله پشتی بچه گانه مهم است

کوله پشتی بچه گانه که دارای بند سینه است را انتخاب کنید
یک بند جناغی به صورت افقی روی قفسه سینه قرار می گیرد و بندهای شانه را در جای خود نگه می دارد تا وزن به طور مساوی توزیع شود. در خرید کوله پشتی بچه گانه دقت نمایید که کوله پشتی دارای بند سینه قابل تنظیم باشد که از وسط سینه عبور می کند. بیشتر بندهای جناغی می توانند به سمت بالا و پایین حرکت کنند و قابل تنظیم هستند.

کوله پشتی چرخدار پسرانه طرح فضانورد

کوله پشتی چرخدار بچه گانه پسرانه

 

سایز:  17*30*39 سانتیمتر

جنس: برزنتی

برند: چین

کوله پشتی بچه گانه با کیفیت

کوله پشتی بچه گانه مقاوم و مستحکم را انتخاب کنید
کوله پشتی بچه گانه روی زمین پرت می شوند، زیر صندلی ها لگد می شود و در هنگام تحرک و بازی کودک, کشیده می شوند. در خرید کوله پشتی بچه گانه دقت کنید که از مواد محکم تر و ضخیم تر ساخته شده باشد تا در برابر حمل و نقل و تنش زیاد مقاومت کنید. همچنین به کیفیت درزها توجه کنید. اگر دوخت لبه ها و درزهای کوله پشتی ظریف باشد، احتمالاً کوله پشتی مقاومتری از کوله پشتی با دوخت درشت و با فاصله زیاد است.

در نهایت، داخل کوله پشتی را بررسی کنید تا ببینید آیا درزهای داخل و آستر داخل کوله پشتی محکم دوخته شده است. 

اگر شما کوله پشتی بچه گانه با کیفیت و مناسبی را برای کودک خود خرید نمایید ؛ با بزرگتر شدن کودک کوله پشتی دیگر برای او مناسب نخواهد بود ولی یک کوله پشتی بچه گانه خوش ساخت هنوز قابل استفاده است. چه برای شما و چه برای دیگران؛ می توانید آنرا به برادر ویا خواهر کوچکترش بدهید، ویا به یک موسسه خیریه اهدا کنید، از آن به عنوان یک اکسسوری اضطراری قابل حمل استفاده کنید، یا آن را در سایت های آنلاین کالای دست دوم به آسانی بفروشید.

کوله پشتی بچه گانه سبک

کوله پشتی بچه گانه سبک را انتخاب کنید
از ناهار گرفته تا لپ‌تاپ، بچه‌ها چیزهای زیادی برای حمل کردن دارند ؛ اما مهم است که خرید کوله پشتی بچه گانه سبک اولویت باشد. کوله پشتی بچه گانه که خیلی بزرگ است می‌تواند وسوسه‌انگیز باشد چرا که وسایل زیادی را می تواند در داخل آن قرار داد، که فقط آنها را سنگین می‌کند. کیف و متعلقات آن نباید بیش از 10 تا 12 درصد وزن بدن کودک باشد.

باید دید که آنها واقعاً هر روز چه چیزی را با خود حمل کنند. آیا می تواند کیف ناهار آنها را راحت نگه دارد؟ آیا آنها می توانند یک بطری خالی آب بیاورند و آن را در مدرسه پر کنند تا وقتی در مسیر مدرسه هستند کیفشان سبک تر باشد؟ آیا آنها باید هر روز یک انبوهی از کتاب ها را به خانه ببرند، یا می توانند فقط کتاب هایی را که نیاز دارند بیاورند؟

همچنین می‌توانید به بچه‌ها بیاموزید که سنگین‌ترین وسایل، مانند کتاب‌ها را در نزدیک‌ترین فاصله به پشت خود قرار دهند. این تکنیک قرار دادن وسائل به حفظ تعادل آنها در هنگام دویدن در اطراف کمک می کند و می تواند فشار روی شانه های آنها را کاهش دهد.

کوله پشتی دخترانه چرخدار طرح یونیکورن

کوله پشتی دخترانه چرخدار طرح یونیکورن کدb114

 

سایز:  16*30*39 سانتیمتر

جنس: برزنتی

برند: چین

کیفیت زیپ کوله پشتی مهم است

کوله پشتی یکی از اجزای اساسی زندگی مدرسه‌ای کودکان ماست و انتخاب یک کوله با زیپ‌های با کیفیت و مقاوم بسیار حائز اهمیت است. زیپ‌های با کیفیت نه تنها از دیدگاه امنیت و حفاظت از محتویات داخل کوله، بلکه از نظر راحتی و کارایی نیز اهمیت دارند. زیپ‌های مقاوم باعث می‌شوند که کودکان با اطمینان و آسوده‌تر از امکان اتلاف زیادی در طول دوره تحصیلی استفاده کنند. همچنین، این زیپ‌ها با گذشت زمان نیز کارایی خود را حفظ می‌کنند و تضمین می‌کنند که کوله پشتی همواره آماده‌ی هر ماجراجویی باشد. بنابراین، در انتخاب کوله پشتی بچه‌گانه، بهتر است به دقت به نوع و کیفیت زیپ‌ها توجه شود.

البته باید در نظر داشت که امکان تعمیر و تعویض زیپ خراب نیز وجود دارد.

قابلیت های کاربردی هر کوله پشتی

کوله پشتی بچه‌گانه بیش از یک وسیله برای حمل وسائل است؛ این یک همراه وفادار کودکان است که باید تمام وسایل تحصیلی و شخصی آنان را با ایمان و اطمینان حمل کند. در حین جستجو برای خرید کوله پشتی مناسب برای کودکان، بهتر است به قابلیت‌های کاربردی آن توجه ویژه‌ای داشته باشیم. با داشتن تقسیم‌بندی مناسب، کودکان به راحتی می‌توانند کتاب‌ها، دفترچه‌ها و لوازم تحصیلی خود را در کوله یافته و به سادگی از آنها استفاده کنند.
جیب های تفکیک کننده وسائل در کوله پشتی مهم است. همچنین هنگام انتخاب کیف مدرسه به دنبال این ویژگی ها باشید:

جیب های کشدار کناری: برای بطری های آب، دستکش یا دستکش عالی است.

بندهای پددار: اگر نیاز به حمل وسایل الکترونیکی دارند، مشخصات آن را بررسی کنید تا مطمئن شوید که مناسب لپ تاپ یا تبلت است.

گیره کلید: بنابراین آنها کلید خانه خود را گم نمی کنند یا نیازی به تخلیه همه چیز در کیف خود ندارند تا کلیدهای خود را  پیدا کنند.

شب نماها: برای ایمنی، زیرا برای سال تحصیلی زیاد هوا زود تاریک می شود.

مکانی برای اتیکت: جایی که می توانند کیف خود را برچسب بزنند تا از اختلاط جلوگیری کنند.

کوله پشتی دخترانه فانتزی

کوله پشتی دخترانه فانتزی

 

سایز:  9*20*23 سانتیمتر

جنس: چرم

برند: چین

روش تمیز کردن کوله پشتی بچه گانه

👁‍🗨 نکته مهم: نحوه تمیز کردن کوله پشتی
کثیف شدن کوله پشتی بچه گانه امری است طبیعی، ممکن است راحت باشد که کوله پشتی را در ماشین لباسشویی خود بیاندازید… اما ماشین لباسشویی و کوله پشتی با هم ترکیب نمی شوند. بالشتک و سطح روی کیف ممکن است در اثر حرکت خشن ماشین لباسشویی آسیب ببیند و گرمای خشک کن می تواند پوشش های مقاوم در برابر آب را خراب کند.

در عوض، کوله پشتی را در آب ولرم و با صابون ملایم (مانند صابون ظرفشویی) در وان یا سینک خود خیس کنید. هرگونه کثیفی روی زمین را با یک پارچه یا اسفنج تمیز کنید، سپس آن را به خوبی بشویید و آویزان کنید تا خشک شود و آماده برای روز دیگر شود.

جذاب ترین اکسسوری برای کودک

کوله پشتی بچه گانه محبوب ترین اکسسوری برای بچه های مدرسه و مهد کودک است که در رنگ ها، اندازه ها، جنسهای و طرحهای مختلف ارائه شده است. کوله پشتی ها مختص سن سال خاصی نیستند و به راحتی می‌توانند با انتخاب‌، سبک‌های خود مورد استفاده قرار گیرند و استفاده از آنها فوق‌العاده راحت است. هر کودک سلیقه مخصوص به خود را در مورد فرم و سایز کوله پشتی مورد علاقشان را دارند، و برخی کوله پشتی بچه گانه سایز بزرگ را ترجیح می دهند، در حالی که برخی دیگر فضای جانبی کوله پشتی را نیز نیاز دارند. داشتن پارتیشن‌های بیشتر به بچه‌ها اجازه می‌دهد تا کتاب‌های کوچک جیبی و دفترچه‌ها، جا مدادی , جا قمقمه و غیره را مرتب بچینند. کوله‌ پشتی‌ها به کیف‌های مدرسه ترجیح داده می‌شوند، زیرا حمل آن‌ها آسان است، همچنین وزن کوله پشتی بطور نسبی در سرتاسر بدن تقسیم می‌شود، در صورتی که بدرستی از آن استفاده گردد.

راهنمای خرید و قیمت کوله پشتی بچه گانه

👁‍🗨نکته: کسب اطلاعات بیشتر در مورد کوله پشتی امری ضروری است. راه های انتخاب، دانستن اینکه آیا کوله پشتی های بزرگ برای مدرسه خوب است، آیا کوله پشتی بچه گانه باید چه مزایایی داشته باشد، چه معیاری برای انتخاب کوله پشتی بچه گانه شیک و مناسب وجود دارد، مسائلی درباره جنس کوله پشتی بچه گانه و کیفیت و استحکام آن. و پاسخ به این سوال که خرید کوله پشتی بچه گانه شیک و با کیفیت را از کجا و با چه معیاری انتخاب کنیم . این مطالب به شما کمک خواهد کرد که براحتی بتوانید با خرید اینترنتی کوله پشتی بچه گانه از فروشگاه برندپوش بهترین خرید را برای کودک نازنین خود را داشته باشید. 

کوله پشتی برای مدرسه بچه گانه:

کوله پشتی مدرسه بچه گانه
بچه‌ها زمانی که بازگشایی مدرسه فرا می‌رسد، خوشحال می‌شوند و می‌خواهند یک کیف جدید و یا یک کوله پشتی جذاب بخرند، اما آنچه بحث برانگیز است این است که شاید هیچ کوله پشتی بچه گانه ای وجود ندارد که هم والدین و هم کودک را راضی کند. والدین بیشتر به دنبال کوله پشتی بادوام هستند در حالی که کودک کوله پشتی سبک و جذاب را ترجیح می دهد. استحکام و دوام مهم است، زیرا کودک باید بتواند برای مدت طولانی از آن استفاده کند. باید جادار باشد تا بتواند کتاب ها و لوازم التحریر را به شیوه ای منظم و شیک نگه دارد، و به همین اندازه کوله پشتی  با اشکال جذاب و فانتزی مهم است.
برخی از تولیدکنندگان که کوله‌پشتی بچه گانه خارجی را با توجه به ویژگی‌های دوام آن‌ها مانند ساییدگی و پارگی، استحکام بند، ضریب راحتی، ویژگی بالشتک و وزن ایده‌آل آن نیز بسیار قبل از تولید آزمایش می‌کنند. طراحی کامل و مقاومت در برابر آب را نیز تست می کنند. کوله پشتی های مختلف با ویژگی های مناسب سن نیز تولید می شود.

کوله پشتی پسرانه طرح کاپیتان آمریکایی

کوله پشتی پسرانه طرح کاپیتان آمریکایی

 

سایز:  15*30*42 سانتیمتر

جنس: برزنت

برند: MARVEL

خرید کوله پشتی بچه گانه برای کودکی که به مدرسه می روند آسان نیست، و رعایت نکات خاصی در هنگام انتخاب کوله پشتی بچه گانه، به خصوص راحتی و دوام آن، ضروری است. برخی از عواملی که باید در نظر داشت به شرح زیر است:

 • کوله پشتی بچه گانه جا دار ؛ تعداد جیب و اندازه کیف

 • کوله پشتی بچه گانه مستحکم ؛ میزان وزنی که باید حمل کند

 • محتویات و فرم ؛ چه چیزی قرار است در داخل آن قرار بگیرد

 • جنس پارچه فاکتور مهمی است ؛ با دوام و محکم، وزن کم و سبک مانند جنس پلی استر سنتتیک ( برزنت )

 • کوله پشتی بچه گانه ضد آب و قابل شستشو

 • زیپ ؛ نوع و کیفیت زیپ مهم است. بهتر است زیپ های دو طرفه و سرتاسری را انتخاب کنید

 • کوله پشتی بچه گانه شیک ؛ فرم جذاب کوله پشتی برای بچه ها مهم است

 • کوله پشتی بچه گانه فانتزی ؛ کوله پشتی بچه گانه با طرح شخصیت های کارتونی و یا کوله پشتی بچه گانه فضایی

 • کوله پشتی بچه گانه مد روز ؛ کوله پشتی بچه گانه جدید با رشد تکنولوژی با کیفیت و امکانات جدید ارائه می شود

 • کوله پشتی بچه گانه ایمن و استاندارد ؛ بند های استاندارد و دارای بالشتک پهن

 • کوله پشتی بچه گانه با قابلیت تنظیم بندهای شانه ای

 • کوله پشتی بچه گانه محافظ ستون فقرات

 • کوله پشتی بچه گانه چرخدار ؛ امکان حمل وزن سنگین را نیز فراهم می‌کند

👀 آیا کوله پشتی های سنگین برای بچه ها مضر هستند؟

داشتن یک کوله پشتی بچه گانه غیر استاندارد می تواند منجر به آسیب به ستون فقرات کودک شود. هنگامی که کودک یک کوله پشتی سنگین و غیر استاندارد را به شیوه ای نادرست روی شانه حمل می کنید، ممکن است باعث آسیب به شانه، ستون فقرات یا کمر شود.

کوله پشتی بچه گانه فانتزی

👀 کوله پشتی بچه گانه دارای چه وزنی باشد به عنوان یک کوله پشتی سنگین در نظر گرفته می شود؟

هر کوله پشتی پر نباید بیش از 20 درصد وزن کل بدن بچه وزن داشته باشد. بنابراین در حالت ایده آل، اگر وزن یک کودک 30 کیلوگرم باشد، وزن کوله پشتی نباید بیشتر از 6 کیلوگرم باشد.

کوله پشتی بچه گانه فانتزی-کدb75.jpg

فروشگاه اینترنتی برندپوش ( مرکز تخصصی کوله پشتی بچه گانه )

کوله پشتی بچه گانه ارزان قیمت

فقط دارای یک بخش اصلی و یک جیب جلویی با بندهای قابل تنظیم و بالشتک هستند.
حتی دارای جیب های جانبی برای بطری های آب و نیز جا کلیدی است.

جنس پارچه برزنتی و مقاوم است.
قیمت این کوله پشتی بچه گانه  به صرفه است.

کوله پشتی دخترانه فانتزی
کوله پشتی بچه گانه فانتزی

بهترین کوله پشتی بچه گانه برای مهد کودک

دارای یک بخش اصلی با بندهای قابل تنظیم هستند.
جنس روی آن هارد است.

جنس پارچه برزنتی و مقاوم است.
کوله پشتی بچه گانه فانتزی دارای طرح سه بعدی برجسته و جذاب 

کوله پشتی بچه گانه فانتزی
کوله پشتی فانتزی دخترانه

بهترین کوله پشتی بچه گانه برای دبستان

دارای بخش تفکیک شده و بخش اصلی با بندهای قابل تنظیم هستند.

جنس پارچه برزنتی و بسیار مقاوم است.

کوله پشتی بچه گانه مناسب برای مقطع دبستان 

ضد آب و قابل شستشو است.

کوله پشتی دخترانه فانتزی برند CHINLLO فروشگاه لباس کودک برندپوش
کوله پشتی پسرانه فانتزی برند CHINLLO فروشگاه لباس کودک برندپوش

بهترین کوله پشتی بچه گانه برای دبیرستان

دارای بخش تفکیک شده و بخش اصلی با بندهای قابل تنظیم هستند.

جنس پارچه برزنتی و بسیار مقاوم است.

کوله پشتی بچه گانه مناسب برای مقطع راهنمایی و دبیرستان

دارای فضای زیاد و نیز جیب های متعدد

زیپ سرتاسری و قابل باز شدن صد درصد

ضد آب و قابل شستشو است.

کوله پشتی بچه گانه ساده کد018
کوله پشتی لپ تاپ-ضد-آب-و-ضربه
نظرتون درباره این مقاله
دوست نداشتم
دوست داشتم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *